Na spletni strani dihslovenia.si uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi. Prosimo vas, da s klikom na spodnji gumb potrdite uporabo piškotkov na naši spletni strani.
Noravisiondecentralized Art Investments povezuje tradicionalne umetniške načine izražanja ter umetnostne tehnike z modernimi sistemi kreiranja s pomočji umetne inteligence kot tudi z novice modeli monetizacije z upoštevanjem delitvene ekonomije ustvarjalcev, tokanizacije z vključevanjem umetniških del kot zaupanja vrednih finančno investicijskih istrumntov v ekonomski sistem. Z ekspanzijo NFT jev verjamemo v pozitivni impakt teh visoko likvidnih hibridov med tradicionalnim umetnostnim sistemom in različnimi oblikami digitalnega toga, za doseganje medsebojnega zaupanja preiskušenih vrednot. Sicer pa je širše pogledano NORAVISION povezovalna platforma med Noravision Gallery, Noravisiondecentralized Art Investments in Noravisionsolar trajnostnim projektom poslikave odsluženih solarnih panelov. Noravision je decentralizirani ekosistem preko katerega se povezuje eklektična skupina umetnikov, zbirateljev, investitorjev, galerostov in avkcijskih hiš v skupnih naporih za dosego ozaveščenosti o talentiranih umetnikih v svetu s pomočjo likvidnih digitalnih investicij, z umetno inteligencom podprte skupnosti, ki uporablja blockchain za doseganje sledljivosti in identifkacije.
Naročnikom zagotavljamo uspešno dolgoročno investicijo v likovna dela klasičnega izraznega spektra v kombinaciji z avtentifikacijo, povezano z NFC chipom in izdajo certifikata na blockchainu. NFT avatarji likovnih del pa lahko nadaljujejo bivanje v virtualnih sferah, skupaj z videom, glasbo ali plesom, tako v konstruiranih modelih kot posnetkih resničnosti.
Digitalno središče Slovenije je v šestih mesecih predsedovanja Slovenije Svetu EU na enem mestu povezalo najnaprednejša slovenska podjetja, institucije in posameznike. Postalo je stičišče novih sodelovanj, ponudilo je reprezentativni prostor slovenskega napredka in gospodarskega razvoja.
Hvala, ker ste skupaj z nami živeli pestro dogajanje ter pripomogli k izpostavljanju izjemnih dosežkov, rešitev in znanja tako domači kot mednarodni javnosti.
Na spletni strani dihslovenia.si uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi. Prosimo vas, da s klikom na spodnji gumb potrdite uporabo piškotkov na naši spletni strani.
Vedno je treba omogočiti strogo potreben piškotek, da bomo lahko shranili vaše nastavitve glede piškotkov.
Če onemogočite ta piškotek, vaših nastavitev ne bomo mogli shraniti. To pomeni, da boste morali vsakič, ko obiščete to spletno mesto, piškotke znova omogočiti ali onemogočiti.